arrow

"by kariné" lugu

By karinè on elustiilibränd, mille loomingu kesksel kohal on kvaliteet, kombineerides klassikaliseid materjale modernsel ja kantaval viisil ning seda nii juveelis kui ka rôivaliinis.

Brändi asutaja & disainer on rahvusvaheliselt tunnustatud gemmoloog (FGA) Karin Eensaar, kes on lôpetanud 2001 aastal The Gemmological Association and Gem Testing Laboratory of Great Britain, millele järgnes 3 aastat tööd Antwerpeni teemantibörsil.

Juveeliliin jaguneb kaheks: seeria tootmine & "one- of - a kind" tooteliin, mille näol tegemist kordumatute personaaltöödega. Tooteid ilmestab naiselik, kuid samas tugev ja moderne joon ning ennekôike kantavus ja kombineeritavus. Klassikalised väärismaterjalid ja kivid on kombineeritud keraamika, jeti, ahhaadi ning teiste modernsete materjalidega luues omalaatse ja kaasaegse juveelistiili. Vàga tàhtsal kohal loomingus on samuti Lôunamere pärl oma kordumatus ilus. Disainer on korduvalt toonitanud, et loodus on teinud pool tööd tema eest ära...

Rôivaliin sündis brändi kümne aastaseks juubeliks väga naturaalsel ja harmoonilisel moel ehetele kôrvale, kandes tàpselt samasuguseid pôhiväärtusi. Lemmik materjalideks on siid, krepp, kashmiir, siidisamet ja kombinatsioonid nimetatud kangasteks. Idee on kantavuses ja kombineerimises ning, et väga väikese vaevaga ning detaili lisamisega saab päevase rôiva muuta pidulikuks ning kanda praktiliselt tööl/ kodus/ puhkehetkel.

Disainerit inspireerib ennekôike kaasaegne, stiilne ning sirge joonega naine, kes teab oma väärtust ning ka seda, mida ta elult soovib...:)

Kontaktid

EESTI:
Tallinn, Suur Karja 2

ŠVEITS:
Geneva, Rue Etienne Dumont 6-8

VENEMAA:
Moscow, Kutuzovsky Prospekt 48,
Vremena Goda Galleries, AMBASSAD

PÄRINGUD:
+372 5615 6658
+417 8740 8890
+372 5622 1000